Prace dorywcze

krisstr

Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: krisstr »

Czy jeżeli podejmujecie się pracy dorywczej, również zdarza się Wam "przegrzmocić" całą energię, którą potrzeba na ów pracę i odchodzicie z fiaskiem? zdarzyło mi się już tak 3x i stwierdziłem że to bardzo nieopłacalny interes :( wie ktoś może od czego to jest zależne że praca zostanie wykonana dobrze?
lordyp

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: lordyp »

zdaje się , że jest to zupełnie przypadkowe- raz mam 3 razy pod rzad ok , a raz 3x bez kasy
ogólnie średnio więcej bez kasy niż z zapłata- bardzo to stresujące, tym bardziej , że dotyczy to raczej początkujących- im cięzko a bogaci nas wyzyskują - jak zwykle
ale tak serio jestem za zmianą- prace dorywcze powinny być zawsze opłacone- w przeciwnym wypadku gracze bardziej zaawansowani, bogatsi tylko zwiększają swoją przewagę- oni już na te prace nie chodza, mają tyle swoich działek , że energia pewnie ledwo wystarcza na sadzenie i zbieranie plonów lub co tam jeszcze, a dla początkującego to spora strata- bez płacy odsuwa się np w czasie wysłanie na szkolenie itp, a to powoduje zastój w rozwoju
to po prostu niesprawiedliwe i faworyzuje tych bardziej zaawansowanych
krisstr

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: krisstr »

aha, a jeżeli już jesteśmy przy sprawie energii, to czy zawsze ona wzrasta o 1 jednostkę/ 5minut? bo jeżeli tak to na prawdę ciężko :/
poul12

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: poul12 »

W poprzedniej edycji był okres że wzrastało co 2, ale okazało się to zbytnim ułatwieniem i zmniejszono niestety.
topik

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: topik »

przy wyższych poziomach energia wzrastała nawet o 3 /turę (5 minut)
krisstr

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: krisstr »

a teraz? nie wzrasta już?
topik

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: topik »

teraz już tylko 1 punkt /turę
torgiren

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: torgiren »

i to jest mało
mam problem zatrudniać pracowników do moich biznesów
zbierać uprawy itp
topik

Re: Prace dorywcze

Nieprzeczytany post autor: topik »

postudiuj forum

w poprzedniej edycji nie tylko ja zgłaszałem się z propozycją przywrócenia odzysku energii, ale Stvoor-ca wykazał wyższość tego rozwiązania
(bądź co bądź sprawiedliwszego) i nauczyłem się odpowiednio gospodarować ówczesnymi 160 punktami energii :)