zbieranie plonów po nocy

lordyp

zbieranie plonów po nocy

Nieprzeczytany post autor: lordyp »

gram od wczoraj , gra mnie wciąga, ale sporo nie wiem jeszcze
tu moje pytanie
zostawiłem na noc sad z robotnikami, myśląc ,że rano będę miał pełny magazyn a tu moje zdziwienie- przez noc nic nie przybyło
jeszcze rozumiem, że nie posadzono nowych drzewek czy coś tam , ale powinno byc zebranie plonów przynajmniej z 1 posadzenia
czyżby w tej grze jak nie jestem online produkcja siadała?

heh same straty w tej grze- a to nie wypłaca człowiekowi za prace, a to sad strajkuje- co za pesymista tworzy tę grę?? :lol:
krisstr

Re: zbieranie plonów po nocy

Nieprzeczytany post autor: krisstr »

szkodniki, też się na tym przejechałem bo dopiero poznaję tę grę, jeżeli zostawisz na noc sad, to po godzinie zbiory będą gotowe, ale kto je zbierze? musisz kliknąć, bo jeżeli nie to szkodniki zdegradują Twój sad :) i tak też się stało
poul12

Re: zbieranie plonów po nocy

Nieprzeczytany post autor: poul12 »

No niestety, ale gra to totalna klikanka, zero ułatwień, w poprzedniej edycji na początku było tak, że nie było bilansu dochodów, po kliknięciu na Przenieś towary do magazynu od razu przechodziło się do magazynu co przy 10 uprawach było porażką. Po mniejszych czy większych dyskusjach udało się coś poprawić. W sumie żeby się tego dowiedzieć należało by poczytać forum, tu wszystko jest. I tak dla ścisłości, właśnie szkodniki po zaawansowaniu upraw 100% zżerają uprawę i po 1h już nic nie zostaje, zatem jeśli chcesz być rolnikiem ustaw sobie minutnik co godzinę :)