Rozmowy w szpitalu

woodpaker

Rozmowy w szpitalu

Nieprzeczytany post autor: woodpaker »

Jak jestem w szpitalu to brakuje mi mozliwosci czatowania z innymi chorymi. Nie wiem czy to dobry pomysl ale w chwili gdy sie obijam i nic innego nie robie, a tylko czekam na wyzdrowienie chetnie bym sobie pogadal online w czasie rzeczywistym. Oczywiscie mam na mysli dodanie czatu tylko dla osob bedacych w szpitalu i tylko tych co sa chorzy. Oczywiscie taki maly pomysl
Zastanawiam sie tez dlaczego, mimo iz mnie stac, nie moge zatrudnic lekarza? Ta opcja caly czas jest nieaktywna
beck

Re: Rozmowy w szpitalu

Nieprzeczytany post autor: beck »

lekarza możesz mieć tylko wtedy kiedy nie jesteś w szpitalu ale masz życie 80% to lekarz za $ podratuje Cię do 100%. Przynajmniej u mnie tak działa.
beck

Re: Rozmowy w szpitalu

Nieprzeczytany post autor: beck »

a w sprawie czatowania to przydało by się tym bardziej że pisząc wiadomość prywatną nie można używać "," "i" wiec wiadomość brzmiała by jak pisał by ją jakiś analfabeta.
errond

Re: Rozmowy w szpitalu

Nieprzeczytany post autor: errond »

zawsze możesz perfidnie uruchomić sobie ten przycisk?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Rozmowy w szpitalu

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Czat powinien wkrotce sie pojawic, ale bedzie to raczej czat ogolny niz szpitalny :)
Nie zmienia to jednak faktu, ze bedzie sobie mozna pogadac.

Lekarz jest zatrudniany automatycznie w momencie zgloszenia sie na leczenie szpitalne.
Na te chwile nie mozna go zatrudnic na żądanie, ale przewidujemy taką opcję, jednak planujemy, ze zatrudnienie lekarza
nie zagwarantuje 100% wyzdrowienia, ale o jakiś procent - 20, moze 25, poki co jeszcze nie zostalo to ustalone.

W wiadomosciach prywatnych mozna uzywac przecinkow i literki "i", niedozwolone znaki to < > | "