jak rozbudowac pole

karseo

jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: karseo »

pisze,ze mam pole pszenicy na poziomie 1-wszym.Czy zatem jest poziom drugi i jak rozbudowac pole do poziomu drugiego.Nie chodzi mi o wielkosc magazynu na polu
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Trzeba zrobić szkolenie rolnictwo (inzynier)
warrenbuffett

Re: jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: warrenbuffett »

Czy wartość pola wzrasta w raz z upływem czasu? Czy można odsprzedawać działki i czy jest ogarniczona ilość tych działek?
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

W mieście im działka bliżej centrum tym większy bonus się dostaje od sprzedaży w sklepach.
Odległość od miasta działek wiejskich nie ma żadnego znaczenia, tyle tylko, ze po jakims czasie wchodza one w granice miasta.

Póki co działek nie można odsprzedawać, ale przewiduję taką możliwosc w przyszlosci (zeby np moc kupic dzialke w scislym centrum z duzym bonusem zamiast kupowac dzialke na przedmiesciach i czekac az zblizy sie do centrum).

Ilosc dzialek jest nieograniczona.
tom28sec

Re: jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: tom28sec »

ja mam pytanie co do hodowli , ma hodowle kur i mam poziom pierwszy i żeby mieć większy poziom to muszę zrobić szkolenie " Hodowla (inżynier) " ??
errond

Re: jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: errond »

to chyba logiczne;]
tom28sec

Re: jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: tom28sec »

Ja mam takie pytanie jaki kurs jest potrzebny na hodowanie krów i świń , czy może to od lvl zależy ??
errond

Re: jak rozbudowac pole

Nieprzeczytany post autor: errond »

w oknie budowy jest napisane jakie ograniczenia nie pozwalają ci budować? prawdopodobnie tym razem to lvl