zaawansowanie ciąży

karseo

zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

zaawansowanie ciąży mojej krowy jest 122% i nie chce urodzić.Boję się,że brzuch jej pęknie
errond

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: errond »

przynajmniej nie urodzi się niedorozwinięta:)
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

to co mam zrobic z ta krowa.Krowa ma juz 244% zaawansowania ciąży.Nie da się jej sprzedac albo coś?Bo tylko je pasze a nic nie produkuje mleka
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

procz tego wybudowalem chodowle swin i bylo by dobrze,ale swinie mi nie rosna i nie ma magazynu w tym budynku wiec ta hodowla sie nie rozwija bo nie moge im dac pszenicy.Da sie to naprawic?
marekm

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Mam ten sam problem z kurami.Brak produkcji jajek ?
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

ja mam taki teraz problem wlasciwie cztery z produkcją w hodowli.Moze znalazlo by sie wiecej bledow,ale podaje te co wykrylem:
1)Krowy nie produkują mleka
2)kury nie produkują jajek
3)świnki sie nie rozmnazają i nic nie produkują.Wlasciwie co swinie produkują?
4)W chlewie dla świń nie ma magazynu na paszę
Jak mam teraz zarabiac skoro zadna fabryka nic nie produkuje.Dodam,ze zwierzeta maja co jesć i maja pracowników
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

procz tego problem z ciążami u krów,świń,kur albo mają krowy 450% ciąży albo swinie 50% i stoją w miejscu a kury wogole
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

do tego jeszcze problem z pracownikami w farmach nie pisze ile mają pracować a jak zbudowalem farme świń pracownicy odrazu byli a ferma sie nie rozwija
marekm

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Ciaża u kur nie rozwija się
karseo

Re: zaawansowanie ciąży

Nieprzeczytany post autor: karseo »

chce zlikwidowac hodowle swin,ale sie nie da bo male nie chca sie przenies do magazynu.Co ja mam teraz zrobic jak ta hodowla mi sie nie rozwija wogole i nie moge jej zlikwidowac