Brak doświadczenia z biznesów

karseo

Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

Z prowadzenia hodowli kur,krów,owiec nie mam zadnego doświadczenia.Z prowadzenia uniwersytetu nie mam zadnego doświadczenia.Ze sprzedaży produktów nie mam żadnego doświadczenia.Uniwersytet jest wogóle nieoplacalny zyski są mniejsze od kosztów.Pozostaje tylko nabijać doświadczenie jako wolontariusz.Czytałem gdzies,ze admin ma wprowadzić wiekszą szanse na zakażenie dla wysokich leveli.W takim razie nie bedzie mozna juz nigdzie zdobyć doświadczenia bo praca jako wolontariusz nie będzie sie opłacać i straci sens.Pytanie:
Gdzie mam zdobyć doświadczenie skoro z 4 moich firm,które mam nie mam zadnego doświadczenia a podobno z biznesów powinno być jakieś doświadczenie?
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

wczoraj w hodowli krów było 30/szt/tura a dzisiaj jest 20/szt/tura to spadek o 50% bardzo dużo
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

hodowla krów jest teraz przez obnizenie produkcji do 20 mniej o polowe oplacalna od hodowli owiec i kur
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

po rozbudowie hodowli owiec moja owca ma
Zaawansowanie ciąży 140%
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

z owcami juz ok musialo dojsc do 200%
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

w hodowli owiec po 12 turach nie nalicza wyprodukowanych surowców.Zamiast 600 wełny po 12 turach jest 150
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

chciałem dodać ,ze ze sprzedazy z magazynu towarow nie mam doswiadczenia.Ogolnie wszystkie fabryki co mam nie dają żadnego doświadczenia
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Zmienilem zasady nabywania doswiadczenia na nastepujace:

* za zebranie plonow z pola 12% doswiadczenia, jezeli plon wynosi np 100, ale jest mniejszy przez glebe pracownikow szkodniki itp i po zebraniu okazuje sie ze zebrano 80 to dostajemy 0.8 * 12% czyli jakies 9.6% doswiadczenia

* za wyprodukowanie mleka, jajek itd 1% (otrzymywane w kazdej turze, odpowiednio mniej gdy wystapi brak pracownikow chorowitosc hodowli, gdy zdrowie gracza <100 itd)

* po 1% za ture produkcji, sprzedazy uslug, sprzedazy towarow w handlu czy gastronomii, standardowo mniej gdy biznes nie przynosi 100% tego co moglby gdyby byli pracownicy, super gleba, szkodniki zdrowie gracza 100% itd

Prosze o zweryfikowanie czy dziala dobrze.
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

Działa wreszcie coś sie ruszyło.Za produkcje jajek i mleka mam chyba 2% doswiadczenia.Musze poczekac i zobaczyc czy za owce tez jest.Pogram troche to zweryfikuje jak to działa.Dzieki za poprawki wlasciwie nie duzo brak tej grze do idealu.Nie spodziewalem sie,ze tak szybko i sprawnie beda bledy naprawiane
karseo

Re: Brak doświadczenia z biznesów

Nieprzeczytany post autor: karseo »

A jak sprawa w chwili obecnej wygląda dla 40 lvlu?Czy oplaci sie pracowac w wolontariacie?Bo cos mi sie zdaje,ze czesciej trafiam do szpitala jak wczoraj