Nagrody w nowej edycji

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Chyba nieco za dużo optymizmu co do ilości aktywnych graczy, przykładowo od rana do gry logowało się 38 osób. Do wieczora będzie może z 50-60.
Z tego część to nowi gracze, a część gra dla zabawy więc nie można wszystkich tych osób wkalkulowywać w ewentualną zrzutkę. A z tego wynika, że na tę chwilę może 20-30 osób wchodzi w grę?
Ja nie jestem zwolennikiem tak zwanych kont "premium" chyba że oddzielny serwer dla graczy premium, według mnie nie fair byłoby gdyby ktoś miał bonusy za to ,że wpłacił pieniądze a wpłata jest , nie obowiązkowa.
Równie dobrze mógłbyś napisać, że to nie fair, że ktoś ma więcej programów w TV za to, że zapłacił za kablówkę, bo przecież telewizja jest za darmo :shock:
someone1989

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: someone1989 »

Tylko trzeba brać poprawkę na to że jak była normalna edycja to tych graczy było więcej . Skończyła się nie było nowej tylko testowa więc testowali . Jak minął termin to zrezygnowali i wrócą jak będzie nowa edycja . Pewnie cześć z nich właśnie po to by wygrać nagrodę .

Teraz logują się tylko osoby które lubią tą grę i tak o sobie grają . Ci co grali dla ranku, nagród etc teraz raczej nie graja .
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Liczba graczy po starcie edycji nie przekraczała 100 przy czym około 20 grało regularnie.
Do 1000 to jednak daleko i to o kilka rzędów wielkości.
someone1989

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: someone1989 »

To może pora rozreklamować grę ? Są top listy gier i chyba tam nie widziałem wpisu o tej grze . Tylko reklamować tak by graczy zachęcić czyli baner z info że są nagrody . Może wpisy w działach hyde park na różnych forach o tematyce komputerowej ? np cd-action posiada dużą bazę forumowiczy ;)

Przy 100 graczach to jednak bez sensu jest wprowadzanie nagród bo jak wpłaci parę osób to będzie wszystko i kwota wpłaty by były ciekawe nagrody będzie za wysoka .
mpknap

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: mpknap »

6000 osób
500 aktywnych
50 zaplaci.

bank oszaleje
stuffx

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: stuffx »

Spokojnie z tymi wplatami. Poki co moge wpoeiedziec ze gra jest bardzo ciekawa. Co za tym idzie coraz wiecej ludzi o niej gada i dolacza. Sam zaprosilem 3 aktywnych graczy. Gram niedlugo - uwazam ze z powodzeniem. Jednakze w tym dosc krotkim czasie zauwazylem znaczace zmiany w obsludze gry, zatem grajmy poki co bez nagrod - jedynie moznaby zrobic konto do wplat dobrowolnych dla tworcy(ow) gry i na serwer. Na komercyjna dzialalnac jeszacz moim zdaniem ciut za wczesnie. Jednakze wszystko jest na dobrej drodze.
daga

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: daga »

Dzięki wszystkim za piękne słowa uznania :D
Jeśli chodzi o wpłatę na nagrody , uważam że donaldduck ma rację,jestem za tym żeby wpłacić jakąś kwotę , ale bez żadnych bonusów,wystarczającym bonusem jest nagroda. Dla mnie rywalizacja w tej grze jest najważniejsza,a jeżeli na starcie mam mieć więcej niż inni to już nie to samo. Stvoor niech poda konkrety ile ,do kiedy i na jakie konto.
daga

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: daga »

A może rzeczywiście grajmy bez nagród , wpłacajmy jakieś wolne datki , jeżeli się okaże że uzbierała się jakaś pokażna suma to stvoor zafunduje nagrody , a jeżeli będzie tego za mało to zostanie na dofinansowanie gry
kubsonb1

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: kubsonb1 »

No tak, ale ile osób może dać taką jałmużnę na serwer przy 100 aktywnych graczach. Myślę, że niewiele. Ja na nagrody mógłbym dać :D
daga

Re: Nagrody w nowej edycji

Nieprzeczytany post autor: daga »

Myślę że aktywność się podniesie po starcie nowej edycji , bo dzisiaj to nawet ja byłam bardzo mało aktywna.