likwidacja wysycenia rynku

torgiren

likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: torgiren »

zglaszam postulat, aby zlikwidowac wysycenie rynku.
bez sensu ze musze pracowac zeby tworzyc miejsca.
czy ktos sie ze mna zgadza?
mysle ze jesli bedzie nas duzo, to bedzie podstawa aby stvoor mogl to zmienic.
torgiren

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: torgiren »

dodam, zebprzez to ze mu, biznesmani musimy pracowac, nie ma pracy dla innycy graczy, a i stawki sa marne. bo kazdy "chce" pracowac. i przez to rynek stoi.
tomi28pl

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: tomi28pl »

Troszke ciezko z tymi godzinami :)
goldman

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: goldman »

No ciężko ciężko ;/
torgiren

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: torgiren »

nie mogę uruchomić biznesów bo nie mogę zatrudnić robotników
a zapewne wiele osób chciałoby pracować, ale nie ma gdzie, bo nie mogę zatrudnić pracowników, bo nie mam gdzie pracować...
...
mpknap

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: mpknap »

wstydźcie się chłopaki i nie narzekajcie... zobaczcie co Daga wyprawia :lol: Robi na 10 etatów
Szczerze ciężko było na początku ale można to obejść i się przyzwyczaić. Zatrudniasz pracownika i od razu lecisz do PRACY W ZAWODZIE odrobić... problem żeby konkurent cię nie ubiegł.
torgiren

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: torgiren »

tak, ale jak chcesz stworzyć 40 roboczogodzin na raz?
a czasem tworzę i po 100...
mpknap

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: mpknap »

być może dlatego mi łatwiej bo na niskim poziomie jestem, i podejrzewałem że wyżej będzie trudniej. Szeryf nie ma wyjście, chyba musi popuścić pasa nam uciśnionym ;)
tomi28pl

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: tomi28pl »

mpknap pisze:wstydźcie się chłopaki i nie narzekajcie... zobaczcie co Daga wyprawia :lol: Robi na 10 etatów
Szczerze ciężko było na początku ale można to obejść i się przyzwyczaić. Zatrudniasz pracownika i od razu lecisz do PRACY W ZAWODZIE odrobić... problem żeby konkurent cię nie ubiegł.
Ta. I ciekawe jak robi 8 tur w 2 heh.Bardzo to interesujace jest i godne sprawdzenia przez Stvoorce naszego :)
mpknap

Re: likwidacja wysycenia rynku

Nieprzeczytany post autor: mpknap »

co chwile w szpitalu leży pewnie klika w WOLONTARIUSZA. Moim zdaniem ma szczęście i powinna TotoLotka obstawić, bo jeden dzień próbowałem robić tylko to i ledwo poziom nabiłem. A biznesy które ma są mało dochodowe. Ale nie chcę podjudzać. :roll: