Czy Daga to osoba normalna?

sandrita

Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Witajcie.Zaczelam grac od 2 dni i po poczytaniu forum stwierdzilam ze napisze do Dagi.Przyznam sie ze ja pojechalam z deka.Najciekawsze jest to ze ona do mnie pisze ze ja jestem jakis Tomi.No sorry ale nie wiedzialam ze zmienilam plec.Czyli to wszystko co tu o niej piszecie widac jest prawda .

Prosze co ona do mnie wypisuje.

Do krejzisandra@hotmail.com

Otrzymales wiadomosc od gracza daga:

-----------------------------------------------

Witaj tomi , widze ze nie dajesz za wygrana ha ha ha ha ha.

tomi , sandrita , chyba masz rozdwojenie jazni, widze ze masz duzo wiekszy problem z glowa,niz z nogami.

Ciekawe co na to powie Admin jak cie sprawdzi.


Lepiej zwijaj manele , bo na forum cie zjedza ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Slownictwo masz iscie z rynsztoka i nie ma znaczenia ,czy bedziesz mial login tomi , czy sandrita , to i tak wszedzie cie poznam , ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Widac ze kobiete pogielo.Myslalam ze tylko ja jestem szalona ale ona bije wszystkich na glowe.
Nie dziwie sie ze jest nie lubiana.

PS.Nie wiem co ma mi sprawdzic Admin ale prosze bardzo.
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Oto wiadomość jaką otrzymałam


Od: E-Conomica <admin@e-conomica.pl> (więcej) dnia: 28 listopada 2012 12:00

Otrzymales wiadomosc od gracza sandrita:

-----------------------------------------------



Hm.Patrzac po postach na forum widze ze niezla suka i kanciara z ciebie
jest hehe.Nie lubia cie za oszustwa ladnie.No coz.Zawsze i wszedzie
znajdzie sie jakas kurwa serwerowa.Tutaj zauwazylam ze akurat ty nia
jestes.Powodzenia.

Jak widać to coś napisało do mnie o godz.12 , ja odpowiedziałam ok 16 , ale to coś nie raczyło podać godz. o której dostało moją wiadomość.
po takiej wiadomości nie wiadomo z jakiego powodu , bo twierdzi że się nie znamy , potraktowałam to coś bardzo łagodnie.

Adminie zrób w końcu z tym porządek.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

No napisalam to ale ze ty nie odrozniasz kobiety od faceta to juz masz problem konkretny.Z postow twoich wynika ze jestes niedojrzala lub niedojrzaly dzieciak placzacy wiecznie tylko jedno( ADMINIE ZROB COS).Nie wiem czym mama cie karmi ze masz taki niedorozwoj umyslowy ale lepiej nie zadzieraj ze mna bo mam ostre pazurki tez.Nie znasz mnie i lepiej nie chciej poznac.

Duzo naczytalam sie o tobie tutaj.Uwierz.I poprostu jestes zlodziejka w moich oczach.Liczysz na nagrode za pieniadze graczy oszukujac w grze.Nieladnie.W ciagu 2 dni wyrobilam sobie juz opinie o tobie,a raczej ty wyrobilas ja sobie u mnie jak i u innych.

Idz spac dziecko prosze.Uwierz ze tak bedzie dla ciebie lepiej bo jestes smieszna jak lato z radiem.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

daga pisze:Oto wiadomość jaką otrzymałam


Od: E-Conomica <admin@e-conomica.pl> (więcej) dnia: 28 listopada 2012 12:00

Otrzymales wiadomosc od gracza sandrita:

-----------------------------------------------



Hm.Patrzac po postach na forum widze ze niezla suka i kanciara z ciebie
jest hehe.Nie lubia cie za oszustwa ladnie.No coz.Zawsze i wszedzie
znajdzie sie jakas kurwa serwerowa.Tutaj zauwazylam ze akurat ty nia
jestes.Powodzenia.

Jak widać to coś napisało do mnie o godz.12 , ja odpowiedziałam ok 16 , ale to coś nie raczyło podać godz. o której dostało moją wiadomość.
po takiej wiadomości nie wiadomo z jakiego powodu , bo twierdzi że się nie znamy , potraktowałam to coś bardzo łagodnie.

Adminie zrób w końcu z tym porządek.

Ah i zapomnialam. TO COS jak chcesz moze nasrac ci na glowe i przyklepac.Uwierz ze zdolna jestem do tego.A to cos to mialas miec na imie tylko rodzice sie pomylili widocznie przy porodzie albo lekarzowi spadlas na podloge :P
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Wiesz co tomi , czy sandrita , idz do rynsztoka bo tam jest twoje miejsce.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Wiesz co sloneczko? Z rynsztoku to ty jestes napewno sadzac po twojej formie wypowiedzi i toku rozumowania oraz pisania w moim kierunku w liczbie mnogiej.Niestety do piet mi nie dorastasz i tak juz pozostanie ze ty bedziesz na dnie a ja hm... mi sie niestety udalo urodzic w bogatej rodzinie i w rynsztoku ogladam tylko takie osoby jak ty. Ciekawa jestem co takiego tam wyprawiasz zeby zarobic male co nie co. Ale coz,nie interesuje mnie to zbytnio bo jestes zwykla nieudacznica ktora nie potrafi sobie poradzic w zyciu poza pisaniem glupich postow na jakims forum i nie przyjmowaniu krytyki w swoim kierunku.Tak wogole to mamusia pozwolila ci tak dlugo siedziec w kafejce przed kompem?Pewnie sie martwi o ciebie juz.:)
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Przestan juz do mnie wypisywac na maila jak mozesz skoro ja tego tez nie robie.

Otrzymales wiadomosc od gracza daga:

-----------------------------------------------



Ja pisze z wieloma osobami , ale nie z toba .



Ciesze sie ze tu jestes , dzieki temu zobaczysz moje zwyciestwo i swoja kleske.



ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha



A moze ty potrzebujesz opieki skoro mi sie tak narzucasz , ale ja ci jej nie zapewnie , idz do Opieki Spolecznej , oni sie toba zajma.


Naprawde jestes chora.Idz prosze sie leczyc a jak cie nie stac to moge ci pozyczyc.
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Wiedziałam że wiele osób będzie mi zazdrościć wygranej , ale aż do tego stopnia :?:

O tym bogactwie to chyba śnisz od dzieciństwa , no i tak sobie wmówiłaś(eś)
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

daga pisze:Wiedziałam że wiele osób będzie mi zazdrościć wygranej , ale aż do tego stopnia :?:

O tym bogactwie to chyba śnisz od dzieciństwa , no i tak sobie wmówiłaś(eś)

Nie rozumiem cie o czym piszesz ale niestety choroba nie wybiera.
Dlaczego caly czas piszesz do mnie o wygranej? Czy to jest jakas twoja obsesja tutaj czy bieda tak cie wymeczyla dziecko ze podniecasz sie jakas nagroda?

Nie interesuje mnie to czy wygrasz czy nie.Zlewam na to :P Jakby mialo mnie to najwiecej tu interesowac.Babci sie pochwal a nie mi bo mnie to nie interesuje.

To ile ci pozyczyc mialabym na psychiatre skoro tak pilnie go potrzebujesz?

I skoncz pisac do mnie jakis Tomi ok? Bo ja zaczne pisac do ciebie Zdzicho na przyklad debilko rynsztokowa:)
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Rzeczywiście to musi być ciężka choroba skoro nie rozumiesz o czym piszę.

No ale nic dziwnego , bo jeżeli mamusia taka bogata , to pewnie nie miała dla ciebie czasu , bo musiała wydawać kasę, a ciebie zostawiała z opiekunką , która ci lała po główce , albo co gorsze puściła na główkę z dużej wysokości no i teraz są efekty.

Miło się gawędziło , ale idż już do łóżeczka , bo ci opiekunka znowu przyleje i jeszcze gorzej będziesz bredzić.