Czy Daga to osoba normalna?

sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Prawda jest taka kochanie ze ty musisz siedziec po nocach i grac o jakies nagrody a ja wystarczy ze pojde do sklepu :) Tak wogole to moja mamusia ma juz 62 lata jak cos.I sama zarabiam z mezem kase nie muszac o nia zebrac od mamusi jak ty.
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

No i taka jesteś strasznie bogata że musisz pracować , no i w twoim wieku takie wulgaryzmy fuj.

To jak ty chcesz dzieci wychować , strach pomyśleć co po takiej mamusi wyrośnie.

A jeśli chodzi o noc , to bardzo ciekawe co ty tu robisz w nocy , bo podobno nie musisz.

To zmieniam zdanie chyba mąż ci musi niezły łomot robić i musisz być bardzo nieszczęśliwa skoro do nieznajomej osoby o której nic nie wiesz wysyłasz wiadomości z takimi wulgaryzmami.

Jednak idż się leczyć,
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Może powinnaś się zastanowić , czy to Ty jesteś normalna , zanim tak napisałaś o mnie.
czesio

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: czesio »

Po co w ogóle z nim polemizujesz? Przecież to wariat, który obraża ludzi. To że jest to osoba chora psychicznie nie daje mu jednak przyzwolenia na obrażanie ludzi i admin powinien coś z tym zrobić.
mpknap

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: mpknap »

Ale jaja :lol: Nie ma to jak poranna kawka i "Trudne sprawy"
merkurio

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: merkurio »

Tomi28pl przegiąłeś teraz,
mając żal do Dagi nie uprawnia Cię to do mieszania jej z błotem.
Istniej konstruktywna krytyka, natomiast wylewanie pomyj na kogoś
bardziej świadczy o Tobie kim jesteś teraz.
Mając odrobine sympatii dla Ciebie w poprzednim Twoim wcieleniu
straciłem ją teraz całkowicie.
Pozostaje mi tylko wspólczuć.
Mam nikłą nadzieje że to przemyślisz.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

daga pisze:No i taka jesteś strasznie bogata że musisz pracować , no i w twoim wieku takie wulgaryzmy fuj.

To jak ty chcesz dzieci wychować , strach pomyśleć co po takiej mamusi wyrośnie.

A jeśli chodzi o noc , to bardzo ciekawe co ty tu robisz w nocy , bo podobno nie musisz.

To zmieniam zdanie chyba mąż ci musi niezły łomot robić i musisz być bardzo nieszczęśliwa skoro do nieznajomej osoby o której nic nie wiesz wysyłasz wiadomości z takimi wulgaryzmami.

Jednak idż się leczyć,
Wez sie zastanow troche tez nad tym co piszesz.Mamy z mezem niezla polewke z ciebie.To ze ktos ma kase nie znaczy ze nie musi pracowac.Ah zapomnialam ze ty nie musisz bo ciebie nikt nie chce do pracy .
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

merkurio pisze:Tomi28pl przegiąłeś teraz,
mając żal do Dagi nie uprawnia Cię to do mieszania jej z błotem.
Istniej konstruktywna krytyka, natomiast wylewanie pomyj na kogoś
bardziej świadczy o Tobie kim jesteś teraz.
Mając odrobine sympatii dla Ciebie w poprzednim Twoim wcieleniu
straciłem ją teraz całkowicie.
Pozostaje mi tylko wspólczuć.
Mam nikłą nadzieje że to przemyślisz.
Cos ci sie kolego pomylilo chyba.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

czesio pisze:Po co w ogóle z nim polemizujesz? Przecież to wariat, który obraża ludzi. To że jest to osoba chora psychicznie nie daje mu jednak przyzwolenia na obrażanie ludzi i admin powinien coś z tym zrobić.
A ty jestes nastepna osoba ktora nie odroznia kobiety od faceta? Szkoda.Widac Czesio zobowiazuje cie do Czesia.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

I tak wogole zastanawia mnie jedno. Czemu wszyscy pisza ze ja jestem jakis Tomi.Zal mi osob ktore cos takiego glupiego wypisuja.
Ludzie kto to jest ten Tomi jesli mozecie mi napisac i czego porownujecie go ze mna? Macie jakies napady czy co?