Czy Daga to osoba normalna?

topik

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: topik »

mpknap pisze:Ale jaja :lol: Nie ma to jak poranna kawka i "Trudne sprawy"

Ja tam jestem w lekkim szoku po lekturze całego wątku ;(
topik

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: topik »

sandrita pisze:I tak wogole zastanawia mnie jedno. Czemu wszyscy pisza ze ja jestem jakis Tomi.Zal mi osob ktore cos takiego glupiego wypisuja.
Ludzie kto to jest ten Tomi jesli mozecie mi napisac i czego porownujecie go ze mna? Macie jakies napady czy co?

Tomi28 to jeden ze starych graczy, który nie do końca jest zdania, że aktualna edycja jest uczciwa

jakiś czas temu ujawniony został kolejny błąd w grze (dyskusja była zażarta :) ) i część graczy po naprawieniu przez Stvoor-ce mechanizmu zaczęła od nowa (m. in. Tomi28), natomiast część (m. in. daga) grała dalej walcząc o nagrody.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

No i wszystko jasne.Wystarczylo ze cos zle napisalam na Dage i juz podejrzenia sa ze jestem jakis Tomi.Dzieki Topik za wytlumaczenie tych ich wpisow dotyczacych jego osoby.Czyli moral jest prosty.Nie pisac nic na Dage bo zaraz bedzie ze ktos jest Tomi.Fajny tok rozumowania maja co niektorzy.Ale sadzac po wpisach na forum oraz po wpisach na innych stronach dzieki ktorym tutaj trafilam zeby sie przekonac jakie kanty tu chodza doszlam do wniosku ze niezle tu sie dzieje z kanciarstwem.
topik

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: topik »

sandrita
nie jest wbrew pozorom aż tak źle :)

jest grupa osób dla których jest to zabawa ale są również osoby, które chcą po prostu wygrać za wszelką cenę

wszystko zależy od Ciebie do której grupy chcesz się zakwalifikować :) i jak chcesz żeby na Ciebie patrzono :)
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

topik pisze:sandrita
nie jest wbrew pozorom aż tak źle :)

jest grupa osób dla których jest to zabawa ale są również osoby, które chcą po prostu wygrać za wszelką cenę

wszystko zależy od Ciebie do której grupy chcesz się zakwalifikować :) i jak chcesz żeby na Ciebie patrzono :)
Ja jestem z osob ktorym zalezy gdziekolwiek gdzie bym nie byla tylko na zabawie:) Krwawa walka o jakies nagrody itp to juz jest dla mnie troszke chore,ale niestety w polsce mamy wiele osob ktore maja klapki na oczach i widza tylko jedno.Wygrac.Niewazne jak i jakim kosztem ale wygrac.Szkoda ze taka jest rzeczywistosc bo mogloby byc calkiem inaczej i milej gdyby ludzie podchodzili do tego typu gier z usmiechem i odrobina checi zabawy.Ogolnie to jest tylko jeden plus tutaj tego. Ze forum macie bardzo aktywne widze a czolowce nie wolno nic zarzucic bo sa bardzo cacy.Zauwazylam ze najwiecej do powiedzenia maja 2 pierwsze miejsca.Po prostu life is brutal dla niektorych.
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

To coś twierdzi że jest tu dla zabawy , ale zna tylko zabawy rynsztokowe , więc chyba nie powinno tu tego czegoś być .

Do rynsztoka tomi , sandrita .

Topik ,tylko Ty się dałeś nabrać i uwierzyłeś że to nie jest tomi.

To coś twierdzi że po wypowiedziach na forum doszło do wniosku.................

Ale jeżeli to coś czytało forum to nie ma takiej opcji żeby nie wiedziało kto to jest tomi.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

daga pisze:To coś twierdzi że jest tu dla zabawy , ale zna tylko zabawy rynsztokowe , więc chyba nie powinno tu tego czegoś być .

Do rynsztoka tomi , sandrita .

Topik ,tylko Ty się dałeś nabrać i uwierzyłeś że to nie jest tomi.

To coś twierdzi że po wypowiedziach na forum doszło do wniosku.................

Ale jeżeli to coś czytało forum to nie ma takiej opcji żeby nie wiedziało kto to jest tomi.
A ty dalej swoje.Chcialabym zaznaczyc ze to ty pierwsza zaczelas na forum ublizac mi od rynsztokow a teraz robisz z siebie meczennice.Niestety takie typy jak ty widac tak maja.Zaluje ze takie osoby jak ty chodza po swiecie.

Prosze https://www.facebook.com/sandra.antczak.921 jestem facemtem i tak dalej jak to opisuje jedna zryta glowa tutaj haha.No ubawilas mnie po pachy.Strasznie niedorozwinieta jestes.Ty COS .
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

I tak wogole to koncze z toba dyskusje bo z idiotami nie ma co rozmawiac takimi jak ty.Znizysz mnie do swojego poziomu a nastepnie pokonasz wlasnym doswiadczeniem.Trzym sie rynsztokowo.Powiedz mi tylko gdzie siedzisz to moze rzucilabym ci pare zlotych na tace.
Szkoda serwisu tylko ze musi znosic takie badziewie jak ty w swoich szeregach.
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Ja tobie :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wiesz co tomi , jestem w stanie zrozumieć twój brak myślenia , bo brak ruchu powoduje niedotlenienie mózgu , ale u ciebie doszedł jeszcze alzheimer , bo żeby tak z dnia na dzień zapomnieć , kto komu ubliżał :o