Czy Daga to osoba normalna?

sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Po 1 ublizasz nie mi tylko obcej mi osobie debilko a po drugie to bujaj sie na jakies drzewko.To ze cie slabo wydymali na ulicy nie znaczy ze bedziesz okazywala to tutaj.O ile wogole takiego paszteta jak ty ktorys zechce.Chyba ze tylko po pijaku.Skoro chcesz nadal ublizac wiec ja tez to bede robila suko.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Nie ty zaczelas z rynsztokiem? Widac Twoje slownictwo jest bardzo ograniczone skoro nic innego nie umiesz pisac.

Post przez daga » 29 listopada 2012, o 01:13
Wiesz co tomi , czy sandrita , idz do rynsztoka bo tam jest twoje miejsce.
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

To coś samo o sobie wystawiło opinie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Powiedz kto cie zrobil to cie pomszcze.Takie cos jak ty trzeba tepic normalnie :)
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Widac ze jestes strasznie zakompleksiona gruba pasztetowa wcisnieta ledwo w fotel przed kompem i stad te twoje problemy.Idz moze do jakiegos lekarza zeby dal ci moze diete bo widac ze masz z tym problem haha
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Jestem szczupłą brunetką 170 wzrostu.

Mam psa , więc brak ruchu mi nie grozi .
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Jasne. No nie dziwie ci sie ze masz tylko psa ze swoja osobowoscia.Zycie widze cie nie oszczedza.Przykro mi z tego powodu.
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Jeżeli cię to tak bardzo interesuje , to mam męża , który jest wstanie na mnie zarobić , a nie tak jak twój niedołęga co tobie każe pracować.

A co do twojej pracy to cię już chyba z niej wywalili , bo tyle czasu spędziłaś(eś) na forum że zapomniałaś(eś) iść do tej pracy. :lol:
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Haha ja pracuje u siebie jak cos i sama sobie jestem szefem wiec robie co chce i kiedy chce.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

daga pisze:Jeżeli cię to tak bardzo interesuje , to mam męża , który jest wstanie na mnie zarobić , a nie tak jak twój niedołęga co tobie każe pracować.

A co do twojej pracy to cię już chyba z niej wywalili , bo tyle czasu spędziłaś(eś) na forum że zapomniałaś(eś) iść do tej pracy. :lol:
I co do twojej wypowiedzi.Moj maz pracuje razem ze mna w naszym biurze rachunkowym wiec nie rownaj mnie swoja miara :)Pracujemy razem i jestesmy zadowoleni.I moj maz nigdy nie kazal mi pracowac.Od tego mamy tez ludzi by pracowali dla nas.