Czy Daga to osoba normalna?

daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Biuro rachunkowe :?: ty :?: z twoim menelskim wykształceniem :?: a to dobre

No cóż pomarzyć zawsze wolno.

Tomi poproś kogoś żeby cię wywiózł na spacer , dotleń się trochę , to ci dobrze zrobi.
Ja właśnie wróciłam z długiego spaceru .
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Widze ze nadal jestes glupia.No ale tego nie da sie wyleczyc niestety.Szkoda.Zyj swoim zyciem a ja swoim.Co do wyksztalcenia to zycze ci powodzenia bys chociaz w czesci miala takie jak ja.Nie pisz juz bo szkoda mi ciebie jest na maksa.Zajmij sie swoim mezem ciezko zarabiajacym a ja zajme sie swoim za 30 min jak skonczymy prace i pojedziemy do domu.Papa wsiuro.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

aha i zapomnialam.
Jak narazie to na calym forum tylko na ciebie jest najwiecej postow jaka to jestes chamska i wiele osob widze ma cie dosyc.Ale to wasz problem a nie moj niestety.Idz wylecz sie z obsesji na punkcie tego Tomiego bo widac ze chyba ci go brakuje skoro w co drugim twoim poscie pada jego imie a w innych osobach widzisz tylko jego.Powodzenia z ta choroba ci zycze.Pa
daga

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: daga »

Jak na razie to kilka osób stanęło w mojej obronie , za to o tobie nikt dobrego słowa nie napisał.

Więc idż i nie wracaj.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

I co jeszcze powiesz ciekawego?
mpknap

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: mpknap »

Daga, wydaje mi się że możesz wygrać coś więcej niż tablet.

A to dla nowej gwiazdy z biura rachunkowego :

Kodeks karny. Art. 216.

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

mpknap pisze:Daga, wydaje mi się że możesz wygrać coś więcej niż tablet.

A to dla nowej gwiazdy z biura rachunkowego :

Kodeks karny. Art. 216.

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

A to dla calej gry:


art. 81 § 1 pkt 1– zgodnie z tym przepisem „podatnik lub płatnik, który wbrew obowiązkowi nie dokonuje w terminie zgłoszenia identyfikacyjnego podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe” oraz
art. 60 § 1, bowiem „każdy kto wbrew obowiązkowi nie prowadzi księgi, podlega karze grzywny do 240 stawek dziennych”,
art. 54 § 1 – „podatnik, który uchylając się od opodatkowania, nie ujawnia właściwemu organowi przedmiotu lub podstawy opodatkowania lub nie składa deklaracji, przez co naraża podatek na uszczuplenie, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie”,
art. 54 § 2 – „jeżeli kwota podatku narażonego na uszczuplenie jest małej wartości, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1 podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych”.
art. 54 § 3 – „jeżeli kwota podatku narażonego na uszczuplenie nie przekracza ustawowego progu, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1 podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe”.
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

Wiec prosze cie nie wyskakuj z przepisami bo znam je bardzo dobrze.A jesli mialaby chec sie sadzic to nie ma problemu.Zachowalam cala nasza wymiane pisowna oraz maile.Wiec smialo prosze to zrobic.Ja nie widze problemu bysmy spotkaly sie w sadzie.To tyle z mojej strony i zycze wszystkim milej gry.
mpknap

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: mpknap »

jeśli je znasz to znaczy że szczekasz zanim pomyślisz.
Aha,oświeć mnie dlaczego właśnie skopiowałaś te artykuły? Czy przepisałaś je z listu, który dostałaś dziś ze skarbówki?
sandrita

Re: Czy Daga to osoba normalna?

Nieprzeczytany post autor: sandrita »

mpknap pisze:jeśli je znasz to znaczy że szczekasz zanim pomyślisz.
Aha,oświeć mnie dlaczego właśnie skopiowałaś te artykuły? Czy przepisałaś je z listu, który dostałaś dziś ze skarbówki?
Jakbys nie wiedzial to te przepisy ktore wymieniles dotycza rowniez pomowien np o podszywanie sie pod kogos.Czyli w tym przypadku ze ja to ten wasz slawny Tomi.
wiec te przepisy dzialaja w dwie strony :)
To tyle.