Oficjalne wyniki edycji

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

1 daga 2420
2 merkurio 2197
3 szypl19 1605
4 lionheart 1600
5 goldman 1593
6 muchael 1199
7 kefir1 1100
8 kubek83 824
9 helga 749
10 kxoskar 702

Zwyciezcom gratuluję :)
Prosze o wysylanie na adres admin malpa e-conomica.pl swoich adresow wraz z nickami celem wyslania nagrod
dredzior

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

Zanim rozdasz Adminie nagrody za nasze rowniez pieniadze to prosilbym cie o wyjasnienie nam graczom jednej kwesti.
Mianowicie bilansu niektorych graczy a dokladnie 4 ktorzy maja rzekomo uczciwie otrzymac nagrody.

muchael (76) 1352675903
daga (142) 1352522346
kubek83 (65) 1351044638
helga (65) 1354649764

Bilans jest niewiarygodnie wysoki.
Np Merkurio oraz
lionheart (127) 10465745 ktorzy sa w czolowce maja ledwo czesc tego co maja powyzej wymienione osoby.Wiec w moich oczach oraz innych graczy to wyglada na oszukiwanie w grze tych 4 osob ktore kwalifikuja sie do dyskwalifikacji.Sa 2 rozwiazania tego problemu.Albo te 4 osoby usunac z rankingu albo edycje uznac za niewazna.Moim zdaniem to 1 rozwiazanie jest lepsze.Bilans mowi sam za siebie kto ile sie dorobil nielegalnie i niestety taka jest prawda bez mydlenia oczu.

No ale czekamy na odpowiedz.

PS1.Jakby ktos sie pytal to tak to ja Tomi28pl.Wrocilem i bede gral dalej obserwujac kilka osob.
PS2.To nie ja bylem jako Sandrita jak juz ktos by sie pytal i zal mi osob ktore tak myslaly.
helga

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: helga »

Coś podobnego :D . Kumulacja - jestem również na liście "krętaczy". Tommi, nie grzeszyłam, dlatego sama jestem ciekawa tego wyniku :D . Masz racje , nie wolno nagradzać za oszustwa, więc czekam na raport admina.
PS. Ciesze się że wróciłeś :D .
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

Bilans to efekt roznych drobnych bledow, ktore powodowaly, ze pole w bazie danych przekrecalo sie na ujemne,
a w konstrukcji naszej bazy danych oznacza to skok na miliard costam
(poniewaz to pole nie przyjmuje wartosci ujemnych to zamiast -1 przyjmuje najwyzsza mozliwa wartosc dodatnia).
Ot takie tam informatyczne niuanse.

Generalnie bilans w obecnej formie w ogole mija sie z celem poniewaz u wiekszosci graczy powinien byc w okolicy 0.
Gdyby nie uwzglednial wydatkow na sztabki moglby byc wyznacznikiem tego ile gracz na czysto zarobil.
dredzior

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

helga pisze:Coś podobnego :D . Kumulacja - jestem również na liście "krętaczy". Tommi, nie grzeszyłam, dlatego sama jestem ciekawa tego wyniku :D . Masz racje , nie wolno nagradzać za oszustwa, więc czekam na raport admina.
PS. Ciesze się że wróciłeś :D .
Nie to zebym posadzal kogos :) Tylko chcialem sie dowiedziec skad takie kosmiczne sumy sa w bilansie.Otrzymalem odpowiedz od Stvoora i miodzio.To mi wystarczy.
Czekamy na nastepna edycje:)
marcuseq

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: marcuseq »

moze jakas nagroda pocieszenia za 17 miejsce :DD
helga

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: helga »

Tomi28, wg.mnie to Ty zasługujesz na nagrodę, czy przyjmiesz moją ?
dredzior

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

helga pisze:Tomi28, wg.mnie to Ty zasługujesz na nagrodę, czy przyjmiesz moją ?
Jaka?:) Tylko nie bij prosze :)
dredzior

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: dredzior »

helga pisze:Tomi28, wg.mnie to Ty zasługujesz na nagrodę, czy przyjmiesz moją ?
Sorki mysle z opoznieniem bo dopiero kawe pije :)

Helga.Zasluzylas na nia i jest twoja.Naprawde nie potrzebuje nagrod :)Mi wystarczy czysta rywalizacja.Miejmy nadzieje ze Admin pousuwa znalezione jeszcze bledy i bedzie mozna grac w koncu bez kantow.Gdyby zalezalo mi na nagrodzie nie usuwalbym konta i gral nadal do konca.
Chcesz mi dac nagrode? Ok to niech to bedzie tylko calus i to wystarczy.
helga

Re: Oficjalne wyniki edycji

Nieprzeczytany post autor: helga »

dredzior pisze:
helga pisze:Tomi28, wg.mnie to Ty zasługujesz na nagrodę, czy przyjmiesz moją ?
Jaka?:) Tylko nie bij prosze :)
Nagroda dla miejsca nr. 9 - kamerka :-)