Wolontariat - statystyki

stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Wolontariat - statystyki

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

W związku ze zbliżaniem się nowej edycji i faktem, że jedynym sposobem w jaki gracze mogą wpłynąć na sukces innego gracza jest pomoc podczas jego pobytu w szpitalu, pod poniższym adresem znajdziecie statystyki pomocy:

http://e-conomica.pl/wolontariat.php

Dzięki czemu będzie wiadomo kto komu ile razy pomagał. Podejrzenie może wzbudzać fakt, gdy procent pomocy jednego gracza względem innego jest wysoki co może wskazywać, że pomaga tylko jemu co może budzić podejrzenie, że dane konto zostało stworzone tylko w tym celu - aby skracać pobyt jakiegoś gracza w szpitalu. Wraz z zaawansowanymi narzędziami analiz logowania się do gry będzie to skuteczna broń w wyłapywaniu ewentualnych nadużyć.
topik

Re: Wolontariat - statystyki

Nieprzeczytany post autor: topik »

w takim stanie jak jest obecnie może świadczyć, że gracz pomagający pomaga wielu osobom, ale również, że gracz, który pomocy wymaga częśto ląduje w szpitalu :)

na swoim przykładzie, ja bardzo często pomagam Lion'owi, ale to nie świadczy o tym, że nasze konta są w jakimś stopniu zależne (w zasadzie są, bo gramy w e-conomic'ę :) ), ale o tym, że Lion często pomaga innym lub dużo pracuje i często ląduje w szpitalu :)

ja staram się pomagać zawsze jeśli mogę lub jeśli jest mi to na rękę :)
btw:
Stvoor - a dałoby się wprowadzić jakieś sortowanie tej listy (po graczu, leczonym) a nie tylko po kolumnie "ile razy pomógł" ?
topik

Re: Wolontariat - statystyki

Nieprzeczytany post autor: topik »

i jeśli możesz to podepnij to pod jakąś listę :) (górny pasek lub boczny lub ewentualnie do Szpitala)
stvoor
Posty: 1619
Rejestracja: 1 marca 2011, o 13:20

Re: Wolontariat - statystyki

Nieprzeczytany post autor: stvoor »

pomagasz czesto lionowi, ale to tylko 14% Twoich pomocy, to mało na tle wszystkich, ale jak ktoś miałby 97% to już daje do myślenia.

Zrobiłem sortowanie

Podlinkowałem pod szpital -link na dole
topik

Re: Wolontariat - statystyki

Nieprzeczytany post autor: topik »

stvoor pisze:pomagasz czesto lionowi, ale to tylko 14% Twoich pomocy, to mało na tle wszystkich, ale jak ktoś miałby 97% to już daje do myślenia.
niby tak, ale jak się okaże że gramy tylko ja i lion, i nawzajem sobie pomagamy w chorobie (raz ja, raz on - tak się w końcu może przydarzyć), wówczas % pomocy może rzeczywiście wzrosnąć :)

z tego co widzę to lion co chwilę choruje i trzebaby się zastanowić nad jakąś dłuższą kuracją (sanatorium, uzdrowisko) dla podratowania zdrowia, bo się biedactwo zapracuje :)
stvoor pisze:Zrobiłem sortowanie[/quote=]
super :)
stvoor pisze:Podlinkowałem pod szpital -link na dole
i działa